Newsletter sign up

Subscribe today to receive the latest news

Jak optymalnie wydać budżet na skuteczną kampanię? Gdzie publikować, aby dotrzeć do grupy docelowej? Jakich treści szukają konsumenci mediów? Jak się wpisać w to zapotrzebowanie? Jeśli to wszystko wiesz, to po prostu daj nam zlecenie, a my je zrealizujemy. Jeśli nie, to Natywni.pl doradzą Ci, co i jak zrobić, aby Twoje cele zostały zrealizowane. Dysponujemy bogatym doświadczeniem medialnym oraz reklamowym, a także mamy unikatową na rynku wiedzę z dziedziny SEO.

Wystarczy, że określisz, czy Twoja kampania ma mieć charakter wizerunkowy, sprzedażowy czy zależy Ci na pozycjonowaniu, a my pomożemy Ci w doborze środków.

Jeśli nie masz możliwości stworzenia treści potrzebnych do kampanii, zrobimy to dla Ciebie, albo zrobi to medium, w którym chcesz się reklamować. Wszystko zorganizujemy. Nagranie filmu wideo, tworzenie dobrych tekstów, szeroko zakrojona akcja SEO-wa – to jest to, w czym się specjalizujemy. Do tego optymalny mediaplan. Więcej do sukcesu nie jest potrzebne.

Kreatywność nie zna granic. Możesz nam zlecić wszystko, na co masz zapotrzebowanie. Możesz również wybrać jedną lub kilka opcji ze standardowej oferty:

  • Artykuł promocyjny w portalu bez linków zewnętrznych zajawiany przez tydzień na głównej stronie portalu;
  • Artykuł promocyjny w portalu z linkami zewnętrznymi (maksymalnie pięć) zajawiany przez tydzień na głównej stronie portalu;
  • Główna wiadomość w portalu przez jeden dzień (tzw. czołówka);
  • Galeria zdjęć w portalu zajawiana na stronie głównej portalu przez tydzień;
  • Materiał wideo w portalu zajawiany na stronie głównej portalu przez tydzień;
  • Artykuł promocyjny promowany poprzez publikację linku na fanpage'u czasopisma lub serwisu na Facebooku;
  • Materiały promocyjne w tradycyjnych mediach: gazety, telewizje, rozgłośnie radiowe.

Współpracując z nami łatwiej osiągniesz sukces.

Services

Core Values

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Core Principles

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Background Background Background Background