Newsletter sign up

Subscribe today to receive the latest news

Natywni.pl to pierwsza w Polsce sieć reklamy natywnej. Oferujemy kompleksowe usługi związane z content marketingiem. Planujemy kampanie, przygotowujemy artykuły promocyjne, pośredniczymy w zakupie mediów. 

Naszą firmę tworzą ludzie mediów: dziennikarze, redaktorzy oraz szefowie projektów medialnych odpowiedzialni za realizację największych projektów w internecie.

Podstawową cechą reklamy natywnej jest to, że wtapia się w treści redakcyjne medium, w którym jest emitowana. Naszym Klientom oferujemy więc przygotowanie artykułów i wideo, które będą idealnie komponować się z treściami dziennikarskimi, a co za tym idzie odbiorcy będą ją przyswajać naturalnie.

Siła reklamy natywnej polega na tym, że nie da się jej wyłączyć ani pominąć. Prezentowana jest przy i w treściach, takich jak wiadomości, publicystyka, rozrywka.

Kampanię reklamową możemy przygotować praktycznie w każdym wybranym przez Klienta medium. Można także skorzystać z oferty naszych stałych partnerów - wydawców. Dzięki temu Reklamodawca ma możliwość zamieszczania za konkurencyjne stawki artykułów z linkami w serwisach, które mają długą historią i są permanentnie aktualizowane – czyli oferują wszystko to, co ceni Google.

Atutem Natywni.pl jest również personalny kontakt przy planowaniu i realizacji zleceń. U nas Klient ma pewność, że kampania zostanie rozplanowana zgodnie z jego potrzebami, nawet jeśli nie ma wystarczającego rozeznania na rynku reklamy.

Services

Core Values

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Core Principles

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Background Background Background Background