Newsletter sign up

Subscribe today to receive the latest news

Co to jest reklama natywna? Nie ma jednej, ogólnie przyjętej definicji. Jej ideałem są produkcje opowiadające o przygodach Jamesa Bonda. Oglądamy może niezbyt ambitny spektakl, za to perfekcyjnie zrealizowany, a przy okazji - chcąc nie chcąc - dowiadujemy się, jaki jest najlepszy na świecie samochód, napój, telefon, a nawet golarka. Przekaz nie jest nachalny. Wpisuje się w opowiadaną historię.

Reklama natywna właśnie na tym polega. Konsument ogląda, słucha, czyta i przy okazji dowiaduje się, co powinien kupić. Pod warunkiem, że taka reklama jest na wysokim poziomie. A Natywni.pl pomogają swoim Klientom stworzyć taki format, który będzie równie chętnie czytany bądź oglądany jak pozostałe treści w medium, w którym jest opublikowany.

Rynek reklamy permanentnie się zmienia i wciąż staje przed nowymi wyzwaniami. Tradycyjne przekazy reklamowe stają się mniej skuteczne. Część odbiorców mediów celowo je pomija, co szczególnie odczuwalne jest w internecie. Jedna trzecia internautów korzysta z programów blokujących wyświetlanie reklam. Coraz powszechniejsza staje się również tzw. ślepota bannerowa - internauci nie analizują tego, co jest w bannerach, które się im wyświetlają i nie potrafią powiedzieć, reklamę jakiego produktu widzieli.

Klikalność w reklamy wyświetlane na stronach internetowych również jest daleka od oczekiwań. Jak pokazują badania, na taki gest zdobywa się co najwyżej 0,2 procent internautów.

Stąd wynika rosnąca popularność reklamy natywnej. Może być ona uzupełnieniem tradycyjnych form, a może je również zastąpić. Naturalnie wpisuje się w konsumowane przez odbiorców treści, dlatego nie jest przez nich pomijana, a często przyswajana z takim samym zainteresowaniem. Poza tym nie rozpoznają jej programy do blokowania reklam.

Services

Core Values

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Core Principles

Suspendisse ut feugiat orci, in laoreet augue. Aliquam ultricies, ligula non dignissim suscipit, neque nunc efficitur felis.

Background Background Background Background